Īsumā par mums

Kopš 2005. gada apgāds Antava izdod dažādas augstvērtīgas grāmatas. Izdevniecības veiksmes pamatā ir pieredze un cieša sadarbība ar autoriem un lasītājiem. 

Guntis Šēnhofs

guntis__bilde ar_bumbu

Guntis Šēnhofs (dzimis 1951. gada 9. maijā) ir daudzpusīgi talantīgs un sabiedriski aktīvs. Mērķtiecīgums, neatlaidība, azarts un gudrība - tās ir visspilgtākās īpašības, kas īsumā raksturo Gunti Šēnhofu, kurš 2020. gadā klajā laidis arī savu pirmo grāmatu - autobiogrāfisku darbu - atklātu un skarbi patiesu: "Dzīve kā kārtis. Laikmetu griežos".

Bērnības gadi Guntim Šēnhofam kopā ar māti un vecvecākiem aizvadīti izsūtījumā Sibīrijā. Pēc atgriešanās Latvijā Guntis Šēnhofs savu dzīvi allaž saistījis ar profesionālo sportu - sākot no studiju gadiem, līdz pat mūsdienām. Savulaik spēlējis galda tenisu. Bijis kaislīgs autosportists un vēlāk arī autosporta sacensību rīkotājs. Arī profesionāls kāršu spēlmanis. Nu jau daudzus gadus Guntis Šēnhofs vada bērnu un jauniešu basketbola skolu "Rīga", kā arī ir "Eiropas Jaunatnes basketbola līgas" valdes loceklis.